İhtiyaç Duyduğunuzda Bebeğinizin Sesi


Snuza HeroMD Sorun Giderme

"Tik" sesi aktive edilmiştir. "Tik" sesi MODE/OFF tuşuna basılarak açılabilir veya kapanabilir. "Tik" sesi ile ilgili daha fazla bilgi için kullanma kılavuzunuzun Ayarlar bölümüne bakın.

Takip cihazını kapatmak için ON/OFF ve MODE/OFF tuşlarına aynı anda basın. Kapanma sinyali duyulacaktır.

Snuza Hero MD modelinde alarm periyodu değiştirilemez. Alarm periyodu sadece Snuza Go modelinde değiştirilebilmektedir.

Snuza Hero MD'niz 12 aylık garanti kapsamındaysa www.snuza.com sitesinin Bizimle İletişime Geçin sayfasında bulunan formu doldurarak Müşteri Hizmetlerine ulaşın. Bizimle iletişime geçin

Pili çıkartarak, piller cihazın dışındayken ON/OFF tuşuna basın. Pili tekrar cihaza yerleştirin. Cihazı başlatmayın. Cihaz pil ışığı yanıp sönerken aynı zamanda alarm veriyor mu? Evet ise, Snuza Hero MD'nizin pili bitmiş demektir. Pili değiştirin. Pili değiştirdikten sonra sorun devam eder ve cihazınız garanti kapsamındaysa yerel temsilcimiz ile iletişime geçin. Web sitesi üzerinden Bizimle İletişime Geçin bölümünde bulunan formu doldurun.

Snuza Hero MD Uyandırma Alarmı çalmaktadır. Kullanma kılavuzunuzun "Uyandırma Alarmı" kısmına bakınız.

Snuza Hero'yu kapatın. Pili çıkartarak 10 saniye bekleyin; bu esnada hiçbir tuşa basmayın. Pili tekrar takın. Cihazı başlatmayın. Cihaz pil ışığı yanıp sönerken aynı zamanda alarm veriyor mu? Cevabınız evet ise ve cihazınız halen garanti kapsamındaysa Snuza internet sitesinde bulunan formu doldurarak Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin Bizimle iletişime geçin.

Cihazınız halen garanti kapsamındaysa Snuza internet sitesinde bulunan formu doldurarak Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin. Bizimle iletişime geçin

Snuza Hero'nun pilini değiştirin. Eğer pili yeni değiştirdiyseniz ve cihazınız garanti kapsamında ise temsilcimiz ile iletişime geçin. "Bizimle İletişime Geçin" sayfasında bulunan formu doldurun Bizimle iletişime geçin.

Kullanımı bittikten sonra cihazı kapattığınızdan emin olun. Cihaz kapandığında bu durum sesli sinyal ile bildirilir. Cihazı kapatmazsanız pilin beklenenden daha erken bitmesine sebep olacaktır. Daha fazla bilgi için kullanma kılavuzuna bakın.

Cihazın sensörü zarar gördüğü takdirde düzgün çalışmayabilir. Cihazın garantisi pil, yanlış uygulama, kurcalama veya nakliye hasarlarını kapsamamaktadır. Kullanma kılavuzunda "Garanti" bölümüne bakın.

Snuza Hero'yu ON/OFF ve MODE/OFF tuşlarına aynı anda basarak kapatın. Kapanma sinyal sesi duyulacaktır. Kullandıktan sonra Snuza Hero'nun kapatıldığından emin olun.