İhtiyaç Duyduğunuzda Bebeğinizin Sesi


Snuza Hikayesi

Snuza nereden ilham aldı;
Yaklaşık 10 yıl kadar önce, pazarda mevcut cihazlardan daha üstün özellikli taşınabilir bir solunum takip cihazı yapma hayaliyle başladı her şey. Hayatları kolaylaştıracak, anne-babalara ve bebeklere yardımcı olacak bir cihaz düşünüldü. Yola başladığımızda, mevcut cihazların hayat kurtaramadığı veya en azından bu iddiayı destekleyecek hiçbir kanıt olmadığıyla ilgili raporlar vardı. Ebeveynlere, sıkıntılı bir durum karşısında kendi bebeklerine erken müdahale edebilmeleri için bir fırsat verilmesinin önemli olabileceğini düşündük. Yeni doğan ünitelerindeki hemşireleri, nefes almayı kesen bebeklerin ayaklarını gıdıklayarak veya başka dokunsal uyarılarda bulunarak tekrar nefes almaya başlamalarını sağlamalarından ilham aldık ve aynı şeyi anne-babaların da yapabileceklerini düşündük. Ve aynı soruyu kendimize sorduk: Eğer bebeğim nefes almayı keserse bundan haberim olmasını ister miyim?


Bu soruya "Hayır" diyebilecek hiç kimseyi düşünemiyoruz.


Bu soruyla birlikte Snuza'yı geliştirmeye karar verdik.

Yaptığımız pazar araştırmaları sayesinde, Snuza cihazları bugün itibariyle, güvenilir bir şekilde 1,000,000,000 (1 milyar) saat boyunca kullanıldığını hesapladık. Bu rakam toplamda 100,000 yıla eşittir.

Yıllar geçtikçe dünyanın en çok satan taşınabilir bebek hareket takip cihazı haline geldik.

En sonunda küçük kahramanımızın, zor zamanlarda bebeklerin sesi olduğunu gördük.Snuza, 2007 yılından beri önde gelen biyo-duysal teknolojileri kullanarak bebek hareket takip cihazları geliştirmektedir. Cihazlarımız bebeğin solunum hareketini izlemek ve anne-babaları solunum hareketinin aksadığı durumlarda uyarmak için tasarlanmıştır. Snuza, genç, yenilikçi ve dinamik çalışanlarıyla birlikte taşınabilir bebek hareket takip cihazını ve dünyanın ilk taşınabilir bebek solunum takip cihazını başarıyla piyasaya süren ilk bebek teknolojisi şirketidir. Snuza ekibi, en savunmasız anlarında  -  yataklarında tek başınayken nefessiz kaldıklarında, bebekler adına konuşacak bebek takip cihazlarının geliştirilmesini sağlayan motivasyonu yüksek ve özverili bireylerden oluşur.