İhtiyaç Duyduğunuzda Bebeğinizin Sesi


Snuza Pico Sorun Giderme

Cihazın Şarj Edilmesi

Eğer telefon şarj cihazınızın çıkış özellikleri 5V, >200mA değerini karşılıyorsa kullanabilirsiniz. Eğer karşılamıyorsa yeni bir şarj kablosu edinin.

Cihazın şarj edilebilmesi için üzerine bir miktar basınç uygulanması gerekir. Kapağı geri takmayı deneyin. Eğer kapak onarılmayacak şekilde zarar gördüyse Pico’yu şarj ünitesinin üzerine koyup şarj tamamlanıncaya kadar hafifçe üzerinden bastırarak şarj edebilirsiniz.

Eğer telefon şarj cihazınızın çıkış özellikleri 5V, >200mA değerini karşılıyorsa kullanabilirsiniz. Eğer karşılamıyorsa yeni bir şarj kablosu edinin.

Pico Monitor

Bu sorunun çözümü için lütfen videoyu izleyin (https://youtu.be/P43x8e_TzSA?t=6). Yerine takabildiniz mi? Klips kapama mekanizması değiştirilebilir özellikte olup açma pozisyonunda 60 dereceden fazla açılmaya zorlandığı takdirde yerinden çıkacaktır. 60 derecede hafif bir kuvvetle karşılaşırsınız ve az bir zorlamayla parça yerinden çıkabilir.

Klips mandalını 60 dereceyi geçecek şekilde açılma pozisyonuna doğru çekerek çıkartın. Alt klipsi alın ve sağ pimi Pico’ya 90 derece açıyla dişi içe bakacak şekilde yerleştirin ve sol tarafı da çekerek yerine oturtun. Klips mandalı ve klips cihazın kolay temizlenebilmesi amacıyla çıkarılabilir özelliktedir. Snuza’yı tekrar kullanmadan önce her iki mekanizmanın da doğru bir şekilde yerine takıldığından emin olun.

Klipsin tutunduğu, bezi bağladıktan sonra üst kısmında kalan fazlalığı aşağıya doğru kıvırdığınızdan emin olun. Konuyla ilgili videoyu izleyin:

Snuza Pico’nuzu güç düğmesine 10 saniye boyunca basılı tutarak sıfırlayabilirsiniz. Yeşil lamba yanıp sönmeyi durdurunca cihazı tekrar açmayı deneyin. Problem çözülmezse lütfen bizimle irtibata geçin contact us.

Snuza Pico’nuzu güç düğmesine 10 saniye boyunca basılı tutarak sıfırlayabilirsiniz. Yeşil lamba yanıp sönmeyi durdurunca cihazı tekrar açmayı deneyin. Problem çözülmezse lütfen bizimle irtibata geçin contact us.

Mor ışık yanıp sönüyorsa cihazınızın duraklatılmış demektir, klipsin tam kapatıldığından ve uygulama üzerinden durdurulmadığından emin olun.

Cihazın pili dolu ve uzaktan AÇMA/KAPAMA fonksiyonu etkin ise, kapsama alanı içindeki cihaza bağlanabiliriniz. Bağlandıktan sonra cihazı açın ve sesin nereden geldiğini dinleyin.

Snuza Pico yazılımınız güncel mi? (son sürüm 4.111). Snuza Pico’nuzun ürün yazılım sürümünü Uygulama üzerindeki Ayarlar kısmından görüntüleyebilirsiniz.
Android cihazlarda sürüm bilgisi Snuza Pico seri numarasının altında yazmaktadır. iOS cihazlarda ekranın sağ üst köşesinde “i” işaretine basarak ürün sürümünü görüntüleyebilirsiniz.

Uygulama

connect.snuza.com u giderek “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayıp, kullanıcı adı/eposta adresinizi girdiğinizde eğer daha önce yapmadıysanız kayıt butonuna basmanız istenecektir.

Snuza Pico’yu ilk taktığınızda, cihaz bebeğinizin vücudundan daha soğuk olduğundan takıldığı alan ve yakın çevresinin ısısını düşürür. Snuza Pico’nun bebeğinizin teniyle aynı sıcaklığa gelerek okumaları doğru yapması 10-15 dakika kadar alır.

Bluetooth teknolojisi Snuza Pico’ya aynı anda birden fazla bağlantıya izin vermemektedir.

Evet connect.snuza.com dresini ziyaret ederek ikinci kullanıcı olarak davet gönderebilirsiniz.

Aşağıda belirtilen kontrolleri yapın:
• Snuza Pico’nuz açık mı?
• Snuza Pico’nuz kapsama alanı içinde mi?
• Akıllı cihazınızda Bluetooth açık mı?
• Uygulamaya bağlandınız mı?
• Kayıtlı Snuza Pico’nuza mı bağlanıyorsunuz?
• Yukarıda belirtilen maddeleri kontrol ettiniz ve hala bağlantı kuramıyorsanız adresinden bizimle iletişime geçin. contact us.

Sıfırlamak için link bağlantısına tıklayın

Snuza Pico yanlızca bir kullanıcı adı altında kaydedilebilir. Snuza Pico’yu ikinci el aldıysanız bir önceki kullanıcı ile irtibata geçerek connect.snuza.com adresden aktivasyonlarını kaldırmalarını isteyin.

Telefon

Akıllı cihaz minimun sistem gereksinimleri:
• Bluetooth 4.0
• Apple cihazlar:
• iOS 8.0 ve sonrası
• Android cihazlar:
• Android 4.4 ve sonrası

Kapsama Alanı

• Snuza Pico’yu bebeğinizin üzerine yatamayacağı veya kıvrılamayacağı şekilde takın. En iyi temas sağlanan bölge bebeğinizin karınına yakın bölgedir

• Telefonunuzu cebinizinde değil daha ziyade iletken olmayan bir zemin üzerinde tutun.

• Snuza Pico ve telefonunuz arasında bulunan engellerin minimum düzeyde olmasını sağlayın.

• 2.4 Ghz Wifi, Snuza Pico Bluetooth bağlantısını engelleyebilir. Evinizde internet bağlantısı için 2.4 Ghz Wifi kullanıyorsanız, bunun yerine 5 GHz sistemine geçmenizi öneririz.

Alarmlar

Güç düğmesine 10 saniye süreyle basılı tutup sonra bırakarak cihazınızı sıfırlayın. Yeşil ışığın yapıp sönmesi durunca cihazı tekrar açmayı deneyin.